Reset Survivalu už pozajtra!

Nový Začiatok

Nový začiatok na Survival svetoch vás čaká už čoskoro. WIPE Classic mapy sa uskutoční v Piatok, 10 Januára 2014. Server bude krátku dobu nedostupný, s dôvodu údržby. Eventuálne by malo nastať otvorenie u vo večerných hodinách, ak sa nevyskytnú žiadne nepríjemnosti. Po wipe vás okrem čistej nezastavanej mapy privítaj aj nový spawn, ktorý je postavený v stredovekom štýle a metro vás zavedie ďaleko do hôr. Na spawne sme pre vás pripravili najdôležitejšie informácie a budovy, vrátane hotela, nether a end portálu, dolov (pieskovňa a dirtovňa) a iných stavieb. Ide o náš prvý reset máp, keďže mapa na Classic svete je stará minimálne 2 roky, a v takom stave vydržala až doteraz – bez minimálnych úprav!

Dôvodom wipe je hlavne súčasný stav máp, na ktorých je väčšina územia zastavaná alebo skôr poničená a náhodný teleport vás väčšinou presunie na už zastavané územie. Takáto mapa sa už nedá udržovať, navyše zaberá príliš veľa miesta na disku vrátane záloh pre prípadne rollbacky (antigrief).

Okrem máp sa bude resetovať aj ekonomika. K tomuto kroku nás viedlo to, že starý systém obsahoval závažné medzeri a umožňoval zarobiť si nehorázne veľké sumy, čo nakoniec viedlo že pár hráčov malo na konte miliónové sumy, na ktoré nebol server, a ani obchody pripravené. Nová ekonomika prinesie novú meno, Coins, ktorá je výrazne silnejšia ako tá predchádzajúca. Preto prosím nebuďte sklamaní z nízkych zárobkov, server je na to pripravený. Vylepšili sme tiež obchody. Na spawne bude dostupná verejná tržnica, kde si môžete za malý poplatok prenajať miesto a predávať svoje veci. Už žiadne nekonečné admin shopy ktoré vytvárali suroviny s ničoho!

Reset máp sa netýka Hardcore a ani Creative svetov.

Na novej mape žiaľbohu/chvalabohu nebudú nové biomy a to s dôvodu že stavba začala ešte pred vydaním 1.7 a mapa je kompletne načítaná.

S najvyššou pravdepodobnosťou server príde o Skylands. Tento svet je najmenej hrávaný a zbytočne vyťažuje hardvér stoja na ktorom server beží. Po jeho odstránení by hra mala byť plynulejšia a obsahovať menej lag-ov.

Dúfame že sa na wipe tešíte a hranie na serveri sa po wipe čo najviac skvalitní.

Reset Survivalu už pozajtra!


  • 2.50 / 5


    5
4 hlasov, 2.50 priem.hodnotenie (57% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite