Game over

logoMilí hráči,

čoskoro to budú tri roky od oficiálneho spustenia servera. Svojho času Ultracraft 1, neskôr RushMine 1, začínal ako malý server na hamachi. V roku 2012 bol spustený na hostingu fakaheda, a postupne sa vypracoval s malého 11 slotového experimentu na kvalitný 25 slotový server s vlastnými pluginmy či dokonca jadrom. Možno povedať, že sa jednalo o veľmi kvalitný server ktorý ponúkal hráčom unikátne funkcie. No každá minca má dve strany, a práve kvôli vlastným pluginom sa vyskytovali bugy viac než je obvyklé. Správa pluginov a servera, kontakt s hráčmi a iné veci vyžadovali neraz viac času než koľko som mal, práve čas sa stal kameňom úrazu ktorý zavŕšil epochu RushMine-u. Je veľa serverov ktoré fungujú s niekoľkými stovkami hráčov, ale byť na všetko sám je, jednoducho, nereálne. Tiež som neraz prišiel vyčerpaný a nemal chuť riešiť problémy, ktoré často nemohli počkať (napr. zamrznutý server, ľudia ktorí nadávali apod.) Ale predsa, súčasní členovia Admin tímu sú skvelí a bez nich by server ťažko fungoval tak dlho.

 

2015-05-22_18.20.46

 

S tých dôvodov som sa rozhodol prerušiť prevádzku servera na neurčito. Je to takto lepšie, než keby ma to malo prestať baviť úplne a na server by som nechodil a ani sa oň nestaral. Je zaplatený na 6 dní, tj. do 27.05.2015, po tejto dobe sa vypne a nebude sa možné pripojiť. V budúcnosti nevylučujem že server obnovím, alebo sa zapojím do iného projektu spojeného s Minecraft-om. Uvidíme.

Hráči ktorí majú odohraných viac ako 50 hodín v hre (/playtime), môžu emailom požiadať o zaslanie mapy svetov Medieval (predtým Classic), Creative alebo Hardcore (záloha vykonaná dňa 22.05.2015 o 20:00).

Týmto sa chcem poďakovať všetkým našim stálym hráčom, VIP hráčom, ktorých v súčasnej dobe je úctyhodný počet (1), v neposlednom rade a členom a-tímu!

 

Ďakujeme za vašu priazeň!

 

 

2015-04-05_01.13.27

 

Čo ďalej?

Ak Vás bavilo hrať na našom serveri, dovoľte nám odporučiť nasledujúce servery ktoré sa kvalitou vyrovnajú či možno prekonajú RushMine.

GoldMiner: Svet Hel pre skúsených hráčov (niečo ako náš Hardcore, len treba mať odohraných 50 hodín pre vstup).

GateCraft: Svojský server postavený kompletne na vlastnom základe vedený dospelými pre dospelých. Prísne podmienky prijatia. Na hráčov sa kladú najvyššie nároky, nielen čo sa skúsenosti s Minecraft-om týka.

Game over


  • 0.00 / 5


    5
0 hlasov, 0.00 priem.hodnotenie (0% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite