Výpadok servera (a nahratie zálohy)

Výpadok

Aktualizácia: Server už beží! Server je momentálne mimo prevádzku. Dôvodom je (ne)spojenie s databázou, bez ktorej nieje možné server spustiť. Vzhľadom na včerajšie udalosti a výpadok pluginu Residence sme museli nahrať zálohu (s 05.08.2014 06:00), takže všetko čo ste včera na serveri urobili bolo navrátené. Za nepríjemnosti sa ospravedľnujeme, ako kompenzáciu sme VIP hráčom predĺžili predplatné o 1 deň. Dúfame v skoré spustenie servera, sledujte aktuálne dianie:

 

Edit: Momentálne prebieha kontrola súčastí ktoré boli dôvodom výpadku. Server bude do 20 minút plne funkčný. Ďakujeme za pochopenie.

Edit2: Server je v poriadku, čakáme na databázu (griefu, prihlasovacích údajov apod).

Edit3 13:09: Stále čakáme na spustenie databázy, server dovtedy nemôže byť spustený keďže sú na nej uložené prihlasovacie heslá a iné údaje.

Edit4 14:02: Vyzerá to na výpadok databázy zo strany servera, kontaktovali sme hosting, až do vyriešenia tohto problému bude server vypnutý. Kompenzácia bude, viac info doplním.

Edit5: cca 15h: Server beží, databáza je v poriadku. Boli urobené opatrenia na zamedzenie opakovania problému. Ďakujeme za vašu trpezlivoť.

Výpadok servera (a nahratie zálohy)


  • 5.00 / 5


    5
1 hlas, 5.00 priem.hodnotenie (94% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite