(Oživené) Výpadok konektivity

Edit: Je to potvrdené. Hosting má problémy s DDoS útokmi. Nevieme dokedy ale dúfajme že čo najkratšie.

Dobrý deň,

dnes večer (28.08.2013 o 20 hodine) došlo k výpadku konektivity. Dôvodom sú zrejme problémy hostingu, ktorý má momentálne problém s preťažovaním serverov pomocou DDOS útokov. Momentálne ešte nehlásili problémy u Minecraft serverov, ale zdá sa že to tak je. Ospravedlňujem sa vám za lagy a nedostupnosť serveru.
V najhoršom prípade bude server nedostupný a nebudete sa môcť pripojiť. Ak sa pripojíte môžte očakávať náhodne lagy a spomalenia (nie vždy). Kvôli nainštalovanému Anti cheatu sa vám môže stať že vám bude písať veci ako “Váš nick sa už nachádza v hre”, alebo “You have been temporary denied to join this server”. Nejde o nič kritické. Ide o to že kvôli lagom plugin chybne vypočítal dáta o vašom prihlásení. Stačí počkať a pripojiť sa o pár minút.
Je možnosť že problémy sú aj na našej strane používaním nadmerného množstva pluginov, a preto ich kontrolujeme a meriame ich zátaž na server. Možno že budeme musieť odstrániť alebo zmeniť Štatistiky, ktoré aktualizovaním raz za 4 sekundy zbytočne zaberajú serverové prostriedky.
Dúfam že sa to čo najskôr vyrieši aby ste si mohli užívať ničím nerušenú hru.

(Oživené) Výpadok konektivity


  • 0.00 / 5


    5
0 hlasov, 0.00 priem.hodnotenie (0% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite