Marcová aktualizácia a zmeny v povoleniach

Logo

V pripravovanej aktualizácii sme sa zamerali na navrátenie niektorých povolení a zmeny v hrateľnosti. Pri zmene vo VIP systéme sme zmenili aj hrateľnosť na Classic, ktorá bola viac priblížená k vanille a survivale. Nechceme však stratiť polovicu hráčov a preto sme sa rozhodli pre úpravy v hrateľnosťi v oblasti zábavy a jednoduchosti, na úkor survival faktoru. Uvažujeme o sprístupnení príkazu /tpa pre hráčov a pridelenie príkazu /feed pre sponzorov. [PRIDANÉ] Tento krok sa samozrejme netýka Hardcore sveta, v ktorom je a bude aj naďalej hardcore vanilla štýl, žiadne doly či príkazy ako /home, s výnimkou padania stromov.

Okrem horeuvedených zmien pripravujeme aj plugin uVote ktorý umožní jednoduché hlasovanie o nastavenie dňa, vypnutie dažďa či vykopnutie hráča zo servera, a to aj bez prítomnosti administrátora v hre. Jednoduchým hlasovaním si odhlasujete akciu, v prípade že nadpolovičná väčšina bude za, akcia bude vykonaná.

V paneli pribudnú nastavenia na vypnutie rôznych správ v chate (podobne ako je teraz možné vypnúť si zobrazovanie správ o smrti). [SČASTI PRIDANÉ]

Poslednou novinkou je pridanie zvuku aby vás upozornil na prichádzajúcu súkromnú správu (/t). Táto možnosť bude štandardne vypnutá, budete si ju môcť zapnúť v nastaveniach /panel. [PRIDANÉ]

Tieto zmeny budú zavedené postupne počas Marca.

Ešte upozorním na prichádzajúcu súťaž BuildRace, ktorá bude zameraná na stavanie. Víťazi budú odmenení Sponzorom zdarma. Bližšie informácie sa dozviete v nasledujúcom článku.

Marcová aktualizácia a zmeny v povoleniach


  • 4.00 / 5


    5
1 hlas, 4.00 priem.hodnotenie (84% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite