Privítajte našu novú webstránku

Logo

Web pre server bol starší ako server samotný. Vznikol ešte v časoch keď náš server bežal ako privátny malý server cez hamachi. Nemali sme žiadne skúsenosti s vedením webu, nie to ešte servera. Web bežal na WordPress s upravenou šablónou. Za jeden a pol roka fungovania sa na webe nazbieralo plno stránok, príspevkov a komentárov a stále rovnaký dizajn, ktorý už potreboval zmenu.

Prinášame vám zbrusu nový web s luxusným dizajnom, množstvom nových funkcii vrátane nášho vlastného online statusu zobrazujúceho nielen počet hráčov, náš vlastný banlist hriešnikov a to najlepšie – všetky staré články a komentáre boli zachované! Dúfame že sa vám nový web páči a prajeme Vám príjemne prežitie Vianočných sviatkov.

Zmeny sa uskutočnia aj na našom serveri. Najpravdepodobnejšie sa bude meniť najstaršia mapa Classic a bude resetnutá ekonomika. Nová ekonomika prinesie lepšie a vyváženejšie zamestnania, obchody a zarábanie. Na novej mape bude plno nového miesta na stavbu čo je na starej trochu problémom, pri použití náhodného teleportu sa častokrát ocitnete už v zastavanej oblasti. Ďalej prinesieme bližšie nešpecifikované zmeny, ostaňte s nami!

Privítajte našu novú webstránku


  • 5.00 / 5


    5
1 hlas, 5.00 priem.hodnotenie (94% skóre)

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • Zdieľať na Reddite